Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Powstańców

Powstańców, Turza Śląska, śląskie

  • 305 040 zł
  • 1 968 m²
  • 155 zł/m²

Zdjęcie

KW Development

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Powstańców

Powstańców, Turza Śląska, śląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

305 040 zł

1 968 m²

155 zł/m²

Działka budowlana, ul. Powstańców

Zaktualizowane: 20 maja 2026

305 040 zł 1 968 m² 155 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 305 040 zł (155 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 1 968 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 70m; szerokość: 28m
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz
  • Źródło: biuro nieruchomości: Keller Williams, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: KW198812

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Cisza, przestrzeń i gotowość do budowy - idealne miejsce na wymarzony dom.

Na sprzedaż piękna, płaska działka budowlana o powierzchni 1968 m² (28 m 50 m) położona w spokojnej, wiejskiej miejscowości Turza Śląska (gmina Gorzyce, powiat wodzisławski).

Teren zadbany, w pełni nasłoneczniony.

Atuty działki:

Regularny prostokątny kształt - 28 m 50 m, bez skosów i trudności projektowych
Dojazd drogą asfaltową - (...)

Agent

KW Development

609 790...

609 790 027

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

KW Development

609 790...

609 790 027

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

KW Development

Zostaw telefon, oddzwonimy